wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,wlkp,Traper

O firmie

Traper Biuro Podróży poleca na lato Chorwację i Węgry. Na zimę Czechy, Austria, Francja i Włochy. Dodatkowe atrakcyjne kierunki to wyjazdy na Cypr, Maltę, Sycylię, Korsykę i Sardynię, Islandię. Proponujemy wczasy z dojazdem własnym lub wyjazdy oraz wyloty dla pojedyńczych osób i grup z dowolnych miast w Polsce. Główne miasta z połączeniem lotniczym lub autokarowym Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice, Gdańsk, Rzeszów, Lublin, Białystok, Szczecin,Radom, Olsztyn dodatkowo wyloty z lotnisk Berlin, Hamburg i Drezno. Organizujemy wyjazdy na Formułę 1, Formułę 1 H2O, imprezy żeglarskie, siatkówkę, piłkę nożną, zawody narciarskie, skoki narciarskie i wiele innych dyscyplin. TRAPER jest polską firmą prywatną założoną w 1990 roku. Biuro Traper jest organizatorem imprez wypoczynkowych dla dorosłych i dla dzieci, kwalifikowanych, specjalistycznych a także zajmuje się obsługą firm i szkół. Zakres działania to kraje europejskie ze szczególnym naciskiem na Węgry, Austrię, Chorwację, Czechy, Francję, Niemcy, Słowację, Włochy, Hiszpanię, kraje skandynawskie i nadbałtyckie z dobrymi parametrami na wypoczynek i zwiedzanie. Latem wiele naszych imprez jest związanych z wypoczynkiem nad wodą, zwiedzaniem zabytków, a zimą z aktywnym wypoczynkiem w górach, często połączonym z jazdą na nartach i nauką narciarstwa. Nasze ulubione kraje łączy wspólna historia, sztuka i oczywiście kuchnia. Imprezy przygotowywane przez nasze biuro są dostępne na każdą kieszeń, również bez względu na wiek i kondycję każdy znajdzie coś dla siebie. Właściciel i pracownicy TRAPERa czynnie uprawiają kilka dyscyplin sportowych, są miłośnikami sportów wodnych a zimą narciarstwa, które uprawiają z zapałem od wielu lat.

Biuro Traper działa w turystyce od 1990 roku jako organizator, należy też do grona współzałożycieli Wielkopolskiej Izby Turystycznej i Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej oraz posiada ich rekomendacje.

     Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej