wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Vyzne Rużbachy

W Vyšných Ružbachach wzbudza zainteresowanie dobrze wyposażony ośrodek narciarski (Ski park) i uzdrowisko. Vyšné Ružbachy dzięki naturalnym walorom specjalizują się w leczeniu  chorób kardiologicznych, układu krążenia, narządów ruchu. Źródło  Izabella posiada dużą zawartość wapnia i potasu/trawertin/ a lecznicze  działanie węglanowej akratotermy z wyjątkowo czystym powietrzem  nasyconym ozonem zachęcają do pobytów zdrowotnych. Natomiast SKI PARK z dobrze przygotowanymi i utrzymywanymi nartostradami liczącymi około 4000 m długości (turystyczne, rekreacyjne, treningowe, dla dzieci czy rodzin), z możliwością uprawiania narciarstwa dziennego i wieczorowego ze szybkimi wyciągami i armatkami śnieżnymi. W ośrodku zwykłą odbywać się mistrzostwa kategorii młodzieżowych w narciarstwie zjazdowym. Tradycyjne zakończenie sezonu z muzyką, konkursami, atrakcjami dla dzieci i dorosłych jest przeżyciem, które na długo pozostaje w pamięci.Oprócz terenów narciarskich znajdują się w Vyznych Ruzbachach źródła termalne. Źródla wykorzystuje Uzdrowisko Vysne Ruzbachy. W sanatorium stosuje się wszechstronne zabiegi lecznicze oparte na wykorzystaniu wody z miejscowych źródeł. Miejscowe usługi lecznicze polecane są osobom z schorzeniami sercowo-naczyniowymi, dolegliwości kobiece w okresie klimakterium, dróg oddechowych, onkologiczne i choroby psychiczne.

W Vyšných Ružbachach wzbudza zainteresowanie dobrze wyposażony ośrodek narciarski (Ski park) i uzdrowisko. Vyšné Ružbachy dzięki naturalnym walorom specjalizują się w leczeniu chorób kardiologicznych, układu krążenia, narządów ruchu. Źródło Izabella posiada dużą zawartość wapnia i potasu/trawertin/ a lecznicze działanie węglanowej akratotermy z wyjątkowo czystym powietrzem nasyconym ozonem zachęcają do pobytów zdrowotnych. Natomiast SKI PARK z dobrze przygotowanymi i utrzymywanymi nartostradami liczącymi około 4000 m długości (turystyczne, rekreacyjne, treningowe, dla dzieci czy rodzin), z możliwością uprawiania narciarstwa dziennego i wieczorowego ze szybkimi wyciągami i armatkami śnieżnymi. W ośrodku zwykłą odbywać się mistrzostwa kategorii młodzieżowych w narciarstwie zjazdowym. Tradycyjne zakończenie sezonu z muzyką, konkursami, atrakcjami dla dzieci i dorosłych jest przeżyciem, które na długo pozostaje w pamięci.

Oprócz terenów narciarskich znajdują się w Vyznych Ruzbachach źródła termalne. Źródla wykorzystuje Uzdrowisko Vysne Ruzbachy. W sanatorium stosuje się wszechstronne zabiegi lecznicze oparte na wykorzystaniu wody z miejscowych źródeł. Miejscowe usługi lecznicze polecane są osobom z schorzeniami sercowo-naczyniowymi, dolegliwości kobiece w okresie klimakterium, dróg oddechowych, onkologiczne i choroby psychiczne.

» wróć do kraju tego miasta: Słowacja    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej