Węgry,Chorwacja,Polska,Czechy,Austria,Niemcy,wyścigi Formuły 1,narty i sylwester, imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wczasy i wycieczki, wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Franciszkowe Łaźnie

Franciszkowe Łaźnie zostały założone w 1793 roku. Leżą w zachodniej części Czech. Dzięki zwartej neoklasycystycznej architekturze budynków uzdrowiskowych i pawilonów jest to jedno z najbardziej malowniczych czeskich uzdrowisk. Miejscowość Franciszkowe Łaźnie charakteryzuje się łagodnym klimatem charakterystycznym dla pogórza i wyjątkowo czystym powietrzem. Wiele zadbanych parków zachęca do spacerów przy dźwiękach muzyki granej na promenadzie. Wszystko to wzmacnia leczniczy efekt źródeł mineralnych i stanowi dodatkową atrakcję dla pacjentów uzdrowiska i licznych gości. W uzdrowisku Frantiskovy Lazne woda tryska z dwudziestu trzech wysokogatunkowych źródeł. Silnie alkaliczna woda, siarkowo - żelazowa borowina i naturalny leczniczy gaz są używane do leczenia chorób serca i naczyń krwionośnych, leczenia stanów pozawałowych, narządów ruchu jak również do leczenia chorób kobiecych i problemów z bezpłodnością.

Franciszkowe Łaźnie zostały założone w 1793 roku. Leżą w zachodniej części Czech.
Dzięki zwartej neoklasycystycznej architekturze budynków uzdrowiskowych i pawilonów jest to jedno z najbardziej malowniczych czeskich uzdrowisk. Miejscowość Franciszkowe Łaźnie charakteryzuje się łagodnym klimatem charakterystycznym dla pogórza i wyjątkowo czystym powietrzem. Wiele zadbanych parków zachęca do spacerów przy dźwiękach muzyki granej na promenadzie. Wszystko to wzmacnia leczniczy efekt źródeł mineralnych i stanowi dodatkową atrakcję dla pacjentów uzdrowiska i licznych gości. W uzdrowisku Frantiskovy Lazne woda tryska z dwudziestu trzech wysokogatunkowych źródeł. Silnie alkaliczna woda, siarkowo - żelazowa borowina i naturalny leczniczy gaz są używane do leczenia chorób serca i naczyń krwionośnych, leczenia stanów pozawałowych, narządów ruchu jak również do leczenia chorób kobiecych i problemów z bezpłodnością.

» wróć do kraju tego miasta: Czechy    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej