Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Wittennburg-Snow Funpark

Wittennburg Snow Funpark to największy w Europie kryty Park ZimowySNOW FUNPARKNa sztucznych śnieżnych stokach o powierzchni ok. 30 tys. m każdy znajdzie swoją przyjemność. Dla zawodowców jest do dyspozycji nartostrada o długości 330 m i kącie nachylenia 31 stopni. Początkujący mogą ćwiczyć na łagodnym stoku szkoleniowym. Na niejeżdżących na nartach czekają specjalne sanki - \

Wittennburg Snow Funpark to największy w Europie kryty Park Zimowy

SNOW FUNPARK

Na sztucznych śnieżnych stokach o powierzchni ok. 30 tys. m każdy znajdzie swoją przyjemność. Dla zawodowców jest do dyspozycji nartostrada o długości 330 m i kącie nachylenia 31 stopni. Początkujący mogą ćwiczyć na łagodnym stoku szkoleniowym.
Na niejeżdżących na nartach czekają specjalne sanki - "dętki", a snowboardziści mogą skorzystać z lodowej rynny. Rynna snowbordowa - największa sztuczna rynna snowbordowa świata o długości 130 m, szerokości 20 m i wysokości 4,5 m.
Spełnia wszystkie wymogi stawiane przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS). Maluchy mogą świetnie wyszaleć się na placu zabaw (świat Toniego).

» wróć do kraju tego miasta: Niemcy    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej