Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Bon Alpina

Hotel Bon Alpina *** jest położony w centrum wioski narciarskiej Igls 900 m n.p.m. i 5 min pieszo od wyciągu Patscherkofel i tylko około 4 km od Innsbrucka. Bardzo dobre, dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej, autobusy lub tramwaj do Innsbrucka. Połączenie bezpłatnym skibusem ze stacjami narciarskim w Regionie Olympia Skiworld. Hotel Bon Alpina w Igls oferuje zakwaterowanie w 3 skrzydłach budynku, na parterze znajduje się recepcja i lobby bar, dużo miejsca na wieczorne posiedzenie lub imprezy hotelowe. Restauracja znajdująca się w 3 salach na śniadanie serwuje posiłki w ramach szwedzkiego stołu dania ciepłe i zimne, bogaty bufet wędlin, dżemów, dobrego pieczywa, napoje ciepłe i zimne, owoce i jogurty. Obiadokolacja składa się z 3 dań. bufet sałatkowy, zupy dania główne do wyboru i dodatkowo deser, 2 razy w turnusie wieczory tematyczne w ramach szwedzkiego stołu, takie jak wieczór tyrolski i wieczór włoski. Dla celów rekreacyjnych służą pomieszczenia wellness i fitness, basen z podgrzewaną wodą, biczami podwodnymi i wodną kaskadą oraz basen zewnętrzny otwarty z rozsuwanym dachem, łaźnia parowa, sauna, oraz solarium - płatne dodatkowo oraz pomieszczenie fitness. Zakwaterowanie w 97 pokojach, każdy wyposażony jest w prysznic lub wannę, wc, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, sejf, telefon oraz WI-Fi dostęp do Internetu (W-LAN) w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dla rodzin Hotel Bon Alpina oferuje obszerne pokoje rodzinne, posiadające 3-4  łóżka, pomieszczenie zabaw dla dzieci, zajęcia i opieka na miejscu -  codzienne do godz 16.00 - bezpłatne. Restauracja hotelowa A\'- la- Carte, bar hotelowy. Parking hotelowy lub miejsca parkingowe - bez opłat. Pomieszczenie na sprzęt narciarski z ogrzewaniem służącym do suszenia butów narciarskich. Bezpłatny skibus z przed hotelu. Wypożyczalnia sprzętu: bezpośrednio przed hotelem. Hotel Bon Alpina jest położony w centrum miejscowości i obok kościoła. Austria najlepsza na narty.

Bon Alpina *** (Innsbruck)

Hotel Bon Alpina *** jest położony w centrum wioski narciarskiej Igls 900 m n.p.m. i 5 min pieszo od wyciągu Patscherkofel i tylko około 4 km od Innsbrucka. Bardzo dobre, dogodne połączenie środkami komunikacji miejskiej, autobusy lub tramwaj do Innsbrucka. Połączenie bezpłatnym skibusem ze stacjami narciarskim w Regionie Olympia Skiworld. Hotel Bon Alpina w Igls oferuje zakwaterowanie w 3 skrzydłach budynku, na parterze znajduje się recepcja i lobby bar, dużo miejsca na wieczorne posiedzenie lub imprezy hotelowe. Restauracja znajdująca się w 3 salach na śniadanie serwuje posiłki w ramach szwedzkiego stołu dania ciepłe i zimne, bogaty bufet wędlin, dżemów, dobrego pieczywa, napoje ciepłe i zimne, owoce i jogurty. Obiadokolacja składa się z 3 dań. bufet sałatkowy, zupy dania główne do wyboru i dodatkowo deser, 2 razy w turnusie wieczory tematyczne w ramach szwedzkiego stołu, takie jak wieczór tyrolski i wieczór włoski. Dla celów rekreacyjnych służą pomieszczenia wellness i fitness, basen z podgrzewaną wodą, biczami podwodnymi i wodną kaskadą oraz basen zewnętrzny otwarty z rozsuwanym dachem, łaźnia parowa, sauna, oraz solarium - płatne dodatkowo oraz pomieszczenie fitness. Zakwaterowanie w 97 pokojach, każdy wyposażony jest w prysznic lub wannę, wc, suszarkę do włosów, telewizję satelitarną, sejf, telefon oraz WI-Fi dostęp do Internetu (W-LAN) w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Dla rodzin Hotel Bon Alpina oferuje obszerne pokoje rodzinne, posiadające 3-4 łóżka, pomieszczenie zabaw dla dzieci, zajęcia i opieka na miejscu - codzienne do godz 16.00 - bezpłatne. Restauracja hotelowa A'- la- Carte, bar hotelowy. Parking hotelowy lub miejsca parkingowe - bez opłat. Pomieszczenie na sprzęt narciarski z ogrzewaniem służącym do suszenia butów narciarskich. Bezpłatny skibus z przed hotelu. Wypożyczalnia sprzętu: bezpośrednio przed hotelem. Hotel Bon Alpina jest położony w centrum miejscowości i obok kościoła. Austria najlepsza na narty.

» Innsbruck - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej