wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Hunguest Hotel Forras

Hunguest Hotel Forras ****superior w Szegedzie, to nowoczesny hotel działający w duchu spa&wellness. Hunguest Hotel Forras  znajduje się w pobliżu centrum Szegedu, na brzegu Cisy wśród zielonych ogrodów. Hotel Forras posiada bezpośrednie połączenie z kąpieliskiem i parkiem wodnym Napfényfürdő Aquapolis Szeged. Goście hotelowi mają do dyspozycji nowy park wodny z wellness, atrakcjami wodnymi i usługami leczniczymi opartymi na leczniczych właściwościach wód termalnych oraz najdłuższe zjeżdżalnie w Europie, 7 zjeżdżalni wodnych o długości 1000 m, a z wieży o wysokości 30 m prowadzą 2 zjeżdżalnie 272 metrowa anakonda i 218 metrowa anakonda kamikadze. Atrakcją dla osób powyżej 16 roku życia jest Cichy Wellness z wieloma atrakcjami służącymi relaksowi, odnowie i wypoczynkowi. W skrzydle leczniczym można skorzystać z porad lekarzy specjalistów i przepisanych kuracji na problemy reumatologiczne, narządów ruchu i powypadkowe, z rehabilitacji i fizykoterapi. Basen pływacki, basen otwarty, baseny kryte, jacuzzi, sauny i siłownia, fitness. Latem działa kąpielisko letnie położone na pięknym parkowym terenie z basenami, zjeżdżalniami i atrakcjami dla dzieci. Zakwaterowanie w przestronnych klimatyzowanych pokojach 2 osobowych z możliwością połącznia ich. Na miejscu oprócz nowoczesnej restauracji, znajduje się lobby bar, czterotorowa kręgielnia, sal bilardowa, sala Xbox, pokój zabaw i plac zabaw dla dzieci, salon piękności. Hotelowe spa oferuje gabinety masaży i zabiegów oraz usługi kosmetyczne. Hunguest Hotel Forras to miejsce wypoczynku, relaksu i odnowy. Węgry.

Hunguest Hotel Forras **** (Szeged)

Hunguest Hotel Forras ****superior w Szegedzie, to nowoczesny hotel działający w duchu spa&wellness. Hunguest Hotel Forras znajduje się w pobliżu centrum Szegedu, na brzegu Cisy wśród zielonych ogrodów. Hotel Forras posiada bezpośrednie połączenie z kąpieliskiem i parkiem wodnym Napfényfürdő Aquapolis Szeged. Goście hotelowi mają do dyspozycji nowy park wodny z wellness, atrakcjami wodnymi i usługami leczniczymi opartymi na leczniczych właściwościach wód termalnych oraz najdłuższe zjeżdżalnie w Europie, 7 zjeżdżalni wodnych o długości 1000 m, a z wieży o wysokości 30 m prowadzą 2 zjeżdżalnie 272 metrowa anakonda i 218 metrowa anakonda kamikadze. Atrakcją dla osób powyżej 16 roku życia jest Cichy Wellness z wieloma atrakcjami służącymi relaksowi, odnowie i wypoczynkowi. W skrzydle leczniczym można skorzystać z porad lekarzy specjalistów i przepisanych kuracji na problemy reumatologiczne, narządów ruchu i powypadkowe, z rehabilitacji i fizykoterapi. Basen pływacki, basen otwarty, baseny kryte, jacuzzi, sauny i siłownia, fitness. Latem działa kąpielisko letnie położone na pięknym parkowym terenie z basenami, zjeżdżalniami i atrakcjami dla dzieci. Zakwaterowanie w przestronnych klimatyzowanych pokojach 2 osobowych z możliwością połącznia ich. Na miejscu oprócz nowoczesnej restauracji, znajduje się lobby bar, czterotorowa kręgielnia, sal bilardowa, sala Xbox, pokój zabaw i plac zabaw dla dzieci, salon piękności. Hotelowe spa oferuje gabinety masaży i zabiegów oraz usługi kosmetyczne. Hunguest Hotel Forras to miejsce wypoczynku, relaksu i odnowy. Węgry.

» Szeged - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej