Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Apartamenty Port 9

Apartamenty Port 9 **** z basenem to nowoczesne apartamenty na Korculi, w Dalmacji. Nowocześnie urządzone Apartamenty Port 9 położone są wśród śródziemnomorskich drzew, zostały zbudowane w spokojnym miejscu, budynki są o standardzie czterogwiazdkowym. Apartamenty Port 9 oferują zakwaterowanie bez  wyżywienia dla 4, 5 i 6 osób. Apartamenty o ciekawym designie z elementami morskimi, nawiązujące do wypraw Marco Polo. Za dodatkową opłatą można wykupić wyżywienie w formie bufetu 2 razy dziennie lub lekkiego all inclusive z trzema posiłkami i napojami. W ramach ośrodka Resort Port 9, działa kilka restauracji, barów i tawerna dalmatyńska. Do wyboru dalmatyńskie smakołyki, świeża ryba z Adriatyku, kalmary z rusztu, owoce morza z  patelni, jagnięcina i wszystko w towarzystwie miejscowych wybornych win. Na deser wyroby z tutejszej cukierni, placki, torty lub lody. Wokół znajdują się słoneczne plaże żwirowe lub z utwardzoną płytą, basen, korty tenisowe, sporty wodne, szkoła nurkowa organizuje kursy nurkowania, wypożyczalnia samochodów i parking. Dla dzieci przygotowano animacje, plac zabaw i mini klub. Na starówkę Korculi prowadzi urokliwy deptak wzdłuż wybrzeża zatoki. Wczasy nad Adriatykiem na wysokim poziomie. Na starówkę Korcula prowadzi urokliwy deptak wzdłuż wybrzeża zatoki, spacerkiem około 2 km. Wodne taksówki kursują na trasie do starówki. Chorwacja dobra na wspaniałe wakacje.

Apartamenty Port 9 **** (Korcula)

Apartamenty Port 9 **** z basenem to nowoczesne apartamenty na Korculi, w Dalmacji. Nowocześnie urządzone Apartamenty Port 9 położone są wśród śródziemnomorskich drzew, zostały zbudowane w spokojnym miejscu, budynki są o standardzie czterogwiazdkowym. Apartamenty Port 9 oferują zakwaterowanie bez wyżywienia dla 4, 5 i 6 osób. Apartamenty o ciekawym designie z elementami morskimi, nawiązujące do wypraw Marco Polo. Za dodatkową opłatą można wykupić wyżywienie w formie bufetu 2 razy dziennie lub lekkiego all inclusive z trzema posiłkami i napojami. W ramach ośrodka Resort Port 9, działa kilka restauracji, barów i tawerna dalmatyńska. Do wyboru dalmatyńskie smakołyki, świeża ryba z Adriatyku, kalmary z rusztu, owoce morza z patelni, jagnięcina i wszystko w towarzystwie miejscowych wybornych win. Na deser wyroby z tutejszej cukierni, placki, torty lub lody. Wokół znajdują się słoneczne plaże żwirowe lub z utwardzoną płytą, basen, korty tenisowe, sporty wodne, szkoła nurkowa organizuje kursy nurkowania, wypożyczalnia samochodów i parking. Dla dzieci przygotowano animacje, plac zabaw i mini klub. Na starówkę Korculi prowadzi urokliwy deptak wzdłuż wybrzeża zatoki. Wczasy nad Adriatykiem na wysokim poziomie. Na starówkę Korcula prowadzi urokliwy deptak wzdłuż wybrzeża zatoki, spacerkiem około 2 km. Wodne taksówki kursują na trasie do starówki. Chorwacja dobra na wspaniałe wakacje.

» Korcula - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej