Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Oriana at the Topaz Hotel

Oriana at the Topaz Hotel **** oferuje komfortowe pokoje i dobry standard pobytu, wiele dodatkowych udogodnień i możliwość wyboru wyżywienia na etapie zamawiania. Restauracja hotelowa przygotowuje śniadania typu szwedzki stół lub dwa posiłki oraz all inclusive. Wszystkie pokoje z łazienką, balkonem, klimatyzacją, telewizorem i minibarem. W hotelu jest basen kryty i otwarty, wi-fi. do najbliższej plaży jest około kilometra, do plaży piaszczystej 7 km. Saint Paul\'s Bay/Bugibba Malta.

Oriana at the Topaz Hotel **** (Bugibba)

Oriana at the Topaz Hotel **** oferuje komfortowe pokoje i dobry standard pobytu, wiele dodatkowych udogodnień i możliwość wyboru wyżywienia na etapie zamawiania. Restauracja hotelowa przygotowuje śniadania typu szwedzki stół lub dwa posiłki oraz all inclusive. Wszystkie pokoje z łazienką, balkonem, klimatyzacją, telewizorem i minibarem. W hotelu jest basen kryty i otwarty, wi-fi. do najbliższej plaży jest około kilometra, do plaży piaszczystej 7 km. Saint Paul's Bay/Bugibba Malta.

» Bugibba - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej