Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Paradise Bay Resort

Hotel PARADISE BAY RESORT **** w Cirkewwa, Malta. Cirkewwa położona jest na północy Malty, z dala od centrum wyspy, niedaleko promu na Gozo. Hotel Paradise  Bay Resort dzięki swojemu położeniu hotelowej ofercie należy do komfortowych, popularnych hoteli wśród gości poszukujących ciekawszych miejsc, poza centrum miejscowości, na łonie natury, z pięknymi widokami na sąsiednie wyspy Gozo i Komino i możliwościami aktywnych wakacji. Hotel Paradise  Bay Resort jest położony na brzegu morza, posiada oprócz 3 basenów  w tym jeden kryty z wodą podgrzewaną w zimniejszej porze roku, piękne plaże oznaczone niebieską flagą, leżaki na basenach i piaszczystej plaży, boiska sportowe i korty tenisowe oraz fitness, jacuzzi i saunę. Restauracja hotelowe serwuje specjały kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej, dodatkowo w hotelu mozna skorzystać z barów. Pokoje hotelowe 2 osobowe z możliwością 2 dostawek, z balkonem i klimatyzacją, TVSAT, telefon, minibarek, czajnik, żelazko, suszarka do włosów i odpłatne wi-fi. Wszystkie pokoje znajdują się od strony morza. Przystanek autobusowy przed hotelem, korzystając z regularnych linii autobusowych można dojechać we wszystkie ciekawe miejsca wyspy.

Paradise Bay Resort **** (Cirkewwa)

Hotel PARADISE BAY RESORT **** w Cirkewwa, Malta. Cirkewwa położona jest na północy Malty, z dala od centrum wyspy, niedaleko promu na Gozo. Hotel Paradise Bay Resort dzięki swojemu położeniu hotelowej ofercie należy do komfortowych, popularnych hoteli wśród gości poszukujących ciekawszych miejsc, poza centrum miejscowości, na łonie natury, z pięknymi widokami na sąsiednie wyspy Gozo i Komino i możliwościami aktywnych wakacji. Hotel Paradise Bay Resort jest położony na brzegu morza, posiada oprócz 3 basenów w tym jeden kryty z wodą podgrzewaną w zimniejszej porze roku, piękne plaże oznaczone niebieską flagą, leżaki na basenach i piaszczystej plaży, boiska sportowe i korty tenisowe oraz fitness, jacuzzi i saunę. Restauracja hotelowe serwuje specjały kuchni śródziemnomorskiej i międzynarodowej, dodatkowo w hotelu mozna skorzystać z barów. Pokoje hotelowe 2 osobowe z możliwością 2 dostawek, z balkonem i klimatyzacją, TVSAT, telefon, minibarek, czajnik, żelazko, suszarka do włosów i odpłatne wi-fi. Wszystkie pokoje znajdują się od strony morza. Przystanek autobusowy przed hotelem, korzystając z regularnych linii autobusowych można dojechać we wszystkie ciekawe miejsca wyspy.

» Cirkewwa - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej