Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Plevna

Hotel Plevna ***  superior w Sliemie, Malta. położony blisko  promenady prowadzącej aż do sąsiedniej miejscowości St. Julian’s z centrum życia nocnego na Malcie. Hotel Plevna posiada serdeczną rodzinną atmosferę i przyjazny personel, znajduje się w spokojnej okolicy w centrum Sliemy, wokół hotelu restauracje, kawiarnie i sklepy, jest również blisko  kamienistej plaży oraz beach clubu. Restauracja hotelowa oferuje smaczne dania kuchni maltańskiej. Slieme to jedna z najbardziej popularnych miejscowości  turystycznych, położonych bardziej w centrum wyspy, niedaleko stolicy Valletty. Do stolicy i pozostałych miejscowości i atrakcji turystycznych jest łatwy dojazd autobusem. Valletta, Mdina, Rabat, Mosta, Cirkewwa i Luga dostępne przy pomocy regularnych linii autobusowych. Wi-fi gratis w lobby, w pokoju za dodatkową opłatą. W pobliżu hotelu park i plac zabaw. Beach club Hotelu Plevna znajduje się nad samym brzegiem morza ok. 200 m od hotelu, działa od maja do połowy października. W skład Beach Clubu wchodzi basen i brodzik z morską wodą, leżaki i parasole słoneczne przy all inclusive w cenie, dostęp do morza i kamienistej plaży, snack bar i bar przy opcji all inclusive gratis, prysznice i przebieralnie i sporty wodne w okolicy.

Plevna *** (Sliema)

Hotel Plevna *** superior w Sliemie, Malta. położony blisko promenady prowadzącej aż do sąsiedniej miejscowości St. Julian’s z centrum życia nocnego na Malcie. Hotel Plevna posiada serdeczną rodzinną atmosferę i przyjazny personel, znajduje się w spokojnej okolicy w centrum Sliemy, wokół hotelu restauracje, kawiarnie i sklepy, jest również blisko kamienistej plaży oraz beach clubu. Restauracja hotelowa oferuje smaczne dania kuchni maltańskiej. Slieme to jedna z najbardziej popularnych miejscowości turystycznych, położonych bardziej w centrum wyspy, niedaleko stolicy Valletty. Do stolicy i pozostałych miejscowości i atrakcji turystycznych jest łatwy dojazd autobusem. Valletta, Mdina, Rabat, Mosta, Cirkewwa i Luga dostępne przy pomocy regularnych linii autobusowych. Wi-fi gratis w lobby, w pokoju za dodatkową opłatą. W pobliżu hotelu park i plac zabaw. Beach club Hotelu Plevna znajduje się nad samym brzegiem morza ok. 200 m od hotelu, działa od maja do połowy października. W skład Beach Clubu wchodzi basen i brodzik z morską wodą, leżaki i parasole słoneczne przy all inclusive w cenie, dostęp do morza i kamienistej plaży, snack bar i bar przy opcji all inclusive gratis, prysznice i przebieralnie i sporty wodne w okolicy.

» Sliema - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej