Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Euroclub

Hotel Euroclub *** na Malcie, w Qawra to jeden z najtańszych hoteli, położony w północnej części wyspy, 15 km od La Valetty. Hotel Euroclub położony jest w centrum tętniącej życiem miejscowości Qawra, niedaleko  promenady oraz małej plaży piaszczystej i kamienistej. Ze względu na położenie i przystępne ceny należy do jednego z popularniejszych hoteli wśród naszych turystów. W Hotelu Euroclub do dyspozycji pokoje 2 os. z łazienką, balkonem, telewizorem, basenem otwartym i krytym oraz wi-fi.i Restauracja na miejscu. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, resturacyjki i barki. Niedaleko hotelu dworzec autobusowy, z którego dojedziemy do większych miejscowości na Malcie. Hotel Euroclub polecany jest osobom poszukują możliwości wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem i szukającym rozrywki.

Euroclub *** (Qawra)

Hotel Euroclub *** na Malcie, w Qawra to jeden z najtańszych hoteli, położony w północnej części wyspy, 15 km od La Valetty. Hotel Euroclub położony jest w centrum tętniącej życiem miejscowości Qawra, niedaleko promenady oraz małej plaży piaszczystej i kamienistej. Ze względu na położenie i przystępne ceny należy do jednego z popularniejszych hoteli wśród naszych turystów. W Hotelu Euroclub do dyspozycji pokoje 2 os. z łazienką, balkonem, telewizorem, basenem otwartym i krytym oraz wi-fi.i Restauracja na miejscu. W pobliżu hotelu znajdują się sklepy, resturacyjki i barki. Niedaleko hotelu dworzec autobusowy, z którego dojedziemy do większych miejscowości na Malcie. Hotel Euroclub polecany jest osobom poszukują możliwości wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem i szukającym rozrywki.

» Qawra - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej