Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Bungalowy Velika Plaza

Bungalowy Velika Plaza w Ośrodku Velika Plaza w Ulcinj, Czarnogóra. Bungalowy Velika Plaza to rodzinne, wolnostojące domki dla rodzin maksymalne 5 osobowych. Bungalowy składają się z 1 lub 2  sypialni, pokoju dziennego, posiadają taras, aneks kuchenny, przedpokój, łazienkę i wyposażone są w klimatyzację. Bungalowy Velika Plaza położone są na terenie ośrodka i niedaleko piaszczystej  plaży. W skład Ośrodka Turystycznego Velika  Plaza wchodzi zespół bungalowów rodzinnych, hotel, recepcja, 2  restauracje, mini market, parking dla gości i boisko sportowe. W pobliżu znajduje się  najdłuższa piaszczysta plaża nad Adriatykiem. Niedaleko położone jest Jezioro Šasko.

Bungalowy Velika Plaza *** (Ulcinj)

Bungalowy Velika Plaza w Ośrodku Velika Plaza w Ulcinj, Czarnogóra. Bungalowy Velika Plaza to rodzinne, wolnostojące domki dla rodzin maksymalne 5 osobowych. Bungalowy składają się z 1 lub 2 sypialni, pokoju dziennego, posiadają taras, aneks kuchenny, przedpokój, łazienkę i wyposażone są w klimatyzację. Bungalowy Velika Plaza położone są na terenie ośrodka i niedaleko piaszczystej  plaży. W skład Ośrodka Turystycznego Velika Plaza wchodzi zespół bungalowów rodzinnych, hotel, recepcja, 2 restauracje, mini market, parking dla gości i boisko sportowe. W pobliżu znajduje się najdłuższa piaszczysta plaża nad Adriatykiem. Niedaleko położone jest Jezioro Šasko.

» Ulcinj - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej