sanatoria,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,wyścigi Formuły 1,Traper

Fontana

Hotel Fontana **/**** na Wyspie Hvar, w Chorwacji. Ośrodek Fontana Resort położony jest w małym urokliwym miasteczku Jelsa. Ośrodek znajduje się na niewielkim skalistym wzniesieniu, budynki  hotelowe-apartamnetowe od strony morza, otoczone są lasem piniowym i oleandrami. Piękna  okolica, łagodny klimat i wspaniałe widoki oraz piękne plaże na Hvarze  urzekają wszystkich gości. Hotel Fontana oferuje zakwaterowanie w małych pawilonach, w części hotelowej w pokojach z łazienką standard i comfort o standardzie ** oraz w części apartamentowej w apartamentach comfort i de luxe ****. W budynku centralnym znajduje się restauracja, bar i fitness. Restauracja serwuje posiłki w formie szwedzkiego stołu. W ramach ośrodka działają 2 baseny, spa, kids club, animacje dla dzieci i doroslych, parasole słoneczne i leżaki na basenie, intenet wi-fi, korty tenisowe, ping-pong. W ośrodku akceptowane są zwierzątka domowe, odpłatnie.
 

Fontana ** (Hvar)

Hotel Fontana **/**** na Wyspie Hvar, w Chorwacji. Ośrodek Fontana Resort położony jest w małym urokliwym miasteczku Jelsa. Ośrodek znajduje się na niewielkim skalistym wzniesieniu, budynki hotelowe-apartamnetowe od strony morza, otoczone są lasem piniowym i oleandrami. Piękna okolica, łagodny klimat i wspaniałe widoki oraz piękne plaże na Hvarze urzekają wszystkich gości. Hotel Fontana oferuje zakwaterowanie w małych pawilonach, w części hotelowej w pokojach z łazienką standard i comfort o standardzie ** oraz w części apartamentowej w apartamentach comfort i de luxe ****. W budynku centralnym znajduje się restauracja, bar i fitness. Restauracja serwuje posiłki w formie szwedzkiego stołu. W ramach ośrodka działają 2 baseny, spa, kids club, animacje dla dzieci i doroslych, parasole słoneczne i leżaki na basenie, intenet wi-fi, korty tenisowe, ping-pong. W ośrodku akceptowane są zwierzątka domowe, odpłatnie.

 

» Hvar - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej