Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Atrium Residence Baska

Hotel Atrium Residence w Baska, to luksusowy i reprezentacyjny hotel o standardzie cztero i pięcio gwiazdkowym, położony na plaży i z basenem, Chorwacja. Z Baski na Krku blisko do Rijeki i międzynarodowego lotniska. W Hotelu Atrium oczekują luksusowe pokoje z łazienką i balkonem w kilku wersjach i apartamenty, dla bardziej wymagających wczasowiczów. Okolica hotelu Atrium sprzyja aktywności ruchowej w każdym wieku, polecana zwłaszcza dla osób 50+. Dzięki specyficznemu łągodnemu klimatowi sezon tutaj trwa znacznie dłużej, a okolica z urokliwymi zatokami, wzniesieniami górskimi i czystymi, ciepłymi wodami Adriatyku nadaje się również na wspaniały wypoczynek w miesiącach wiosennych i jesiennych. Tutaj panują dobre warunki do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Dla poszukujących silniejszych wrażeń dostępne są windsurfing, nurkowanie, flyboard, kite, skutery wodne, parasailing,  kajakastwo, bieganie, rowery, wpinaczka górska i alpinizm, to tylko  niektóre możliwości sportowe w Baska.
 

Atrium Residence Baska ***** (Baska)

Hotel Atrium Residence w Baska, to luksusowy i reprezentacyjny hotel o standardzie cztero i pięcio gwiazdkowym, położony na plaży i z basenem, Chorwacja. Z Baski na Krku blisko do Rijeki i międzynarodowego lotniska. W Hotelu Atrium oczekują luksusowe pokoje z łazienką i balkonem w kilku wersjach i apartamenty, dla bardziej wymagających wczasowiczów. Okolica hotelu Atrium sprzyja aktywności ruchowej w każdym wieku, polecana zwłaszcza dla osób 50+. Dzięki specyficznemu łągodnemu klimatowi sezon tutaj trwa znacznie dłużej, a okolica z urokliwymi zatokami, wzniesieniami górskimi i czystymi, ciepłymi wodami Adriatyku nadaje się również na wspaniały wypoczynek w miesiącach wiosennych i jesiennych. Tutaj panują dobre warunki do uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Dla poszukujących silniejszych wrażeń dostępne są windsurfing, nurkowanie, flyboard, kite, skutery wodne, parasailing, kajakastwo, bieganie, rowery, wpinaczka górska i alpinizm, to tylko niektóre możliwości sportowe w Baska.

 

» Baska - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej