Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Corinthia Baska

Hotel Corinthia-Baska *** w Baska na Krku, Chorwacja. Hotel Corinthia Baska jest jednym z kilku obiektów hotelarskich znajdującym się na terenie nowoczesnego ośrodka Centrum Wellness Baska, położonym przy słynnej z długości plaży miejskiej w jej centralnym punkcie. Centrum Wellness Baska zostało zbudowane i działa w duchu śródziemnomorskim. Duże baseny kryte i otwarty z miejscami do opalania i parkiem dla dzieci służą wczasowiczom i kuracjuszom przez cały rok. Centrum Wellness oferuje liczne zabiegi na ciało i twarz, Spa z wieloma saunami oraz rekreację. W Hotelu Corinthia-Baska do specyficznych zabiegów wykorzystywane są z miejscowej produkcji takie, jak oliwa, olejek z dziurawca zwyczajnego, lawendy, sól morska i nne. Baska, Adriatyk i okoliczne tereny górskie świetnie nadają się do uprawiania wielu sportów, od najłagodniejszej aktywności do sportów wymagających większej tężyzny fizycznej i przeszkolenia lub specjalistycznych umiejętności.  Łagodny ciepły klmat sprzyja uprawianiu wszelkich sportów wodnych takich jak pływanie, windsurfing, kite, nurkowanie, flyboard, skutery wodne, parasailing,  kajakastwo oraz bieganie, wycieczki rowerowe, wpinaczka górska i alpinizm to tylko  niektóre możliwości sportowe w Baska.

Corinthia Baska *** (Baska)

Hotel Corinthia-Baska *** w Baska na Krku, Chorwacja. Hotel Corinthia Baska jest jednym z kilku obiektów hotelarskich znajdującym się na terenie nowoczesnego ośrodka Centrum Wellness Baska, położonym przy słynnej z długości plaży miejskiej w jej centralnym punkcie. Centrum Wellness Baska zostało zbudowane i działa w duchu śródziemnomorskim. Duże baseny kryte i otwarty z miejscami do opalania i parkiem dla dzieci służą wczasowiczom i kuracjuszom przez cały rok. Centrum Wellness oferuje liczne zabiegi na ciało i twarz, Spa z wieloma saunami oraz rekreację. W Hotelu Corinthia-Baska do specyficznych zabiegów wykorzystywane są z miejscowej produkcji takie, jak oliwa, olejek z dziurawca zwyczajnego, lawendy, sól morska i nne. Baska, Adriatyk i okoliczne tereny górskie świetnie nadają się do uprawiania wielu sportów, od najłagodniejszej aktywności do sportów wymagających większej tężyzny fizycznej i przeszkolenia lub specjalistycznych umiejętności. Łagodny ciepły klmat sprzyja uprawianiu wszelkich sportów wodnych takich jak pływanie, windsurfing, kite, nurkowanie, flyboard, skutery wodne, parasailing, kajakastwo oraz bieganie, wycieczki rowerowe, wpinaczka górska i alpinizm to tylko niektóre możliwości sportowe w Baska.

» Baska - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej