Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Horizont

Hotel Horizont **** z basenami spa i wellness na Riwierze Makarskiej w Baska Voda, Chorwacja. Hotel Horizont jest położony przy plaży, wśród lasu piniowego. Do centrum jest kilka kroków promenadą nadmorską. W hotelu oprócz bogatej oferty gastronomicznej i komfortowo wyposażonych pokoi znajduje się Centrum Horizont Spa and Wellness z basenami otwartymi i krytymi, jacuzzi, strefą relaksu i tarasem do opalania, fitness i 10 rodzajami saun, wszystko to czynne jest przez cały rok. Szeroka oferta SPA zawiera propozycje leczniczego relaksu wg tradycyjnych i najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie. Oprócz kąpieli słonecznych i morskich czy ofert spa, hotel oferuje różne możliwości aktywności sportowych, można skorzystać z kortów tenisowych, billarda i sportów wodnych. Po zajęciach sportowych mamy do dyspozycji restauracje bufetową/szwedzki stół lub restauracje a\'la carte Restauracja i Wine Bar Matrioška z doskonałą kuchnią i wyśmienitymi winami, chociaż kropelkę z nich należy obowiązkowo spróbować, czy Restauracja i Beach Bar Borik typu plażowego.

Horizont **** (Baska Voda)

Hotel Horizont **** z basenami spa i wellness na Riwierze Makarskiej w Baska Voda, Chorwacja. Hotel Horizont jest położony przy plaży, wśród lasu piniowego. Do centrum jest kilka kroków promenadą nadmorską. W hotelu oprócz bogatej oferty gastronomicznej i komfortowo wyposażonych pokoi znajduje się Centrum Horizont Spa and Wellness z basenami otwartymi i krytymi, jacuzzi, strefą relaksu i tarasem do opalania, fitness i 10 rodzajami saun, wszystko to czynne jest przez cały rok. Szeroka oferta SPA zawiera propozycje leczniczego relaksu wg tradycyjnych i najnowszych osiągnięć w tej dziedzinie. Oprócz kąpieli słonecznych i morskich czy ofert spa, hotel oferuje różne możliwości aktywności sportowych, można skorzystać z kortów tenisowych, billarda i sportów wodnych. Po zajęciach sportowych mamy do dyspozycji restauracje bufetową/szwedzki stół lub restauracje a'la carte Restauracja i Wine Bar Matrioška z doskonałą kuchnią i wyśmienitymi winami, chociaż kropelkę z nich należy obowiązkowo spróbować, czy Restauracja i Beach Bar Borik typu plażowego.

» Baska Voda - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej