Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Continental Hotel Budapest****Superior Zara

Continental Hotel Budapest **** Superior Zara Hotel w Budapeszcie, Węgry.Zbudowany w miescu historycznej cześci Budapesztu, oferuje luksusowe zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, coctail bar, corporate lounge, a także centrum wellnees i fitness, na dachu budynku ogródek panoramiczny, basen kryty oraz otwarty czynny poza sezonem zimowym, jacuzzi i sauna. W poblizu wszelakie atrakcje turystyczne, kafejki, lokale gastronomiczne, sklepy i centra komunikacyjne. 

Continental Hotel Budapest****Superior Zara **** (Budapeszt)

Continental Hotel Budapest **** Superior Zara Hotel w Budapeszcie, Węgry.
Zbudowany w miescu historycznej cześci Budapesztu, oferuje luksusowe zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach. W hotelu znajduje się restauracja, kawiarnia, coctail bar, corporate lounge, a także centrum wellnees i fitness, na dachu budynku ogródek panoramiczny, basen kryty oraz otwarty czynny poza sezonem zimowym, jacuzzi i sauna. W poblizu wszelakie atrakcje turystyczne, kafejki, lokale gastronomiczne, sklepy i centra komunikacyjne. 

» Budapeszt - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej