wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Saliris Resort Spa Hotel

Saliris Resort Spa Hotel **** superior w Egerszalók to luksusowy 4 gwiazdkowy superior obiekt z kąpieliskiem leczniczym, jedyny tego typu na Węgrzech. Nowoczesny obiekt z ciekawą bryłą architektoniczną posiada od strony kąpieliska układ tarasowy, gdzie dominują linie proste i lagodne łuki. Wjeżdżając od strony Demjén lub Egeru do Doliny Termalnej, przybywający widzi wśród pary kopiec solny i budynek hotelowy z tarasami, który jest przeciwieństwem kolorowych domów Hundertwassera. Hotel Saliris Resort Spa celowo nie naśladuje trendów mody naszego wieku, ponieważ o wszystkim decyduje środowisko naturalne wewnątrz barwy ziemi witają przybywających takimi materiałami, które emanują elegancją. Co już potwierdza się w przypadku ozdabiających bar oraz recepcję solnych cegieł pakistańskich, hebanów makasarki oraz ręcznie wykonanych oryginalnych tapet, nadających wnętrzom hotelu elegancki i wytworny wygląd.  Z każdym krokiem coraz bardziej można odczuć domową atmosferę i nastrój dawnych szczęśliwych dni. Z 203 pokoi Saliris Resort Spa Hoteu 190 to pokoje standardowe, z czego 50 można ze sobą połączyć, 9 apartamentów, 1 Suite Prezydencki oraz 3 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor plazmowy, telefon, łączność internetową, minibar, sejf, klimatyzację-ogrzewanie, możliwość parzenia kawy i herbaty. Każdy pokój posiada taras. Leczniczo-relaksacyjne właściwości wód termalnych są wykorzystywane nie tylko dla relaksu i wypoczynku lecz pomagają w kuracjach narządów ruchu, a zwłaszcza po złamaniach kości i schorzeniach reumatycznych.

Saliris Resort Spa Hotel **** (Egerszalók)

Saliris Resort Spa Hotel **** superior w Egerszalók to luksusowy 4 gwiazdkowy superior obiekt z kąpieliskiem leczniczym, jedyny tego typu na Węgrzech. Nowoczesny obiekt z ciekawą bryłą architektoniczną posiada od strony kąpieliska układ tarasowy, gdzie dominują linie proste i lagodne łuki. Wjeżdżając od strony Demjén lub Egeru do Doliny Termalnej, przybywający widzi wśród pary kopiec solny i budynek hotelowy z tarasami, który jest przeciwieństwem kolorowych domów Hundertwassera. Hotel Saliris Resort Spa celowo nie naśladuje trendów mody naszego wieku, ponieważ o wszystkim decyduje środowisko naturalne wewnątrz barwy ziemi witają przybywających takimi materiałami, które emanują elegancją. Co już potwierdza się w przypadku ozdabiających bar oraz recepcję solnych cegieł pakistańskich, hebanów makasarki oraz ręcznie wykonanych oryginalnych tapet, nadających wnętrzom hotelu elegancki i wytworny wygląd. Z każdym krokiem coraz bardziej można odczuć domową atmosferę i nastrój dawnych szczęśliwych dni. Z 203 pokoi Saliris Resort Spa Hoteu 190 to pokoje standardowe, z czego 50 można ze sobą połączyć, 9 apartamentów, 1 Suite Prezydencki oraz 3 pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor plazmowy, telefon, łączność internetową, minibar, sejf, klimatyzację-ogrzewanie, możliwość parzenia kawy i herbaty. Każdy pokój posiada taras. Leczniczo-relaksacyjne właściwości wód termalnych są wykorzystywane nie tylko dla relaksu i wypoczynku lecz pomagają w kuracjach narządów ruchu, a zwłaszcza po złamaniach kości i schorzeniach reumatycznych.

» Egerszalók - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej