wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Nefelejcs

Hotel Nefelejcs *** superior w Mezokovesd, Węgry. Hotel Nefelejcs (Hotel Niezapominajka) znajduje się na terenie wypoczynkowym Zsóry-Mezőkövesd, w odległości 150 metrów od kąpieliska rekreacyjno-leczniczego. Na gości czekają 2, 3, 4-osobowe klimatyzowane duże pokoje z łazienką, suszarką z wygodnymi łóżkami z zdrowotnymi materacami, telefonem,  TVSAT, minibarkiem, z bezprzewodowym internetem - wi-fi. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni węgierskiej i europejskiem oraz specjalne posiłki dietetyczne. Wnętrze hotelu jest pełne elegancji i harmonii, zostało tak zaprojektowane, by maksymalnie odpowiadać wymaganiom i potrzebom gości. Jest to idealne miejsce na spędzenie spokojnego urlopu z rodziną lub przyjaciółmi, a także na zorganizowanie spotkań firmowych i imprez okolicznościowych. Dla zwiększenia wygody i komfortu gości, między piętrami a parterem jest możliwość poruszania się windą. Sposób urządzenia i wielkość pokoi pozwala wygodnie i miło spędzić nawet wiele tygodni. Hotel jest dostosowany do urządzania różnego typu meetingów, imprez rodzinnych oraz firmowych, treningów, konferencji. Potrzebującym wyciszenia, relaksu i poprawienia swego samopoczucia i zdrowia polecamy skorzystać z sauny, jacuzzi, solarium czy profesjonalnie wykonanego masażu.

Nefelejcs *** (Mezokovesd)

Hotel Nefelejcs *** superior w Mezokovesd, Węgry. Hotel Nefelejcs (Hotel Niezapominajka) znajduje się na terenie wypoczynkowym Zsóry-Mezőkövesd, w odległości 150 metrów od kąpieliska rekreacyjno-leczniczego. Na gości czekają 2, 3, 4-osobowe klimatyzowane duże pokoje z łazienką, suszarką z wygodnymi łóżkami z zdrowotnymi materacami, telefonem, TVSAT, minibarkiem, z bezprzewodowym internetem - wi-fi. Restauracja hotelowa serwuje dania kuchni węgierskiej i europejskiem oraz specjalne posiłki dietetyczne. Wnętrze hotelu jest pełne elegancji i harmonii, zostało tak zaprojektowane, by maksymalnie odpowiadać wymaganiom i potrzebom gości. Jest to idealne miejsce na spędzenie spokojnego urlopu z rodziną lub przyjaciółmi, a także na zorganizowanie spotkań firmowych i imprez okolicznościowych. Dla zwiększenia wygody i komfortu gości, między piętrami a parterem jest możliwość poruszania się windą. Sposób urządzenia i wielkość pokoi pozwala wygodnie i miło spędzić nawet wiele tygodni. Hotel jest dostosowany do urządzania różnego typu meetingów, imprez rodzinnych oraz firmowych, treningów, konferencji. Potrzebującym wyciszenia, relaksu i poprawienia swego samopoczucia i zdrowia polecamy skorzystać z sauny, jacuzzi, solarium czy profesjonalnie wykonanego masażu.

» Mezokovesd - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej