Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Skicentrum

Hotel Skicentrum *** jest położony w centrum Harrachova przy kompleksie narciarskim i wyciągu krzesełkowym, to jest doskonały hotel dla gości uprawiających wszelkie sporty, a zwłaszcza dyscypliny zimowe. Hotel znajduje się w blisko skoczni narciarskich, w pobliżu wyciągu krzesełkowego na Čertovu horu. Do dyspozycji jest hotelowa restauracja, lobby bar, kącik zabaw dla dzieci, fitness, tenis stołowy, stół bilardowy, automaty do gry, wellness, szkółka narciarska i wypożyczalnia nart. Harrachov jest znanym ośrodkiem narciarskim w Karkonoszach. Znamym ze skoków narciarskich i doskonałych warunków dla narciarstwa zjazdowego. Miasto jest znane z tradycji szklarskiej i sportowej, położone w malowniczej dolinie rzeczki Mumlavy. Harrachov jest najbardziej wysuniętą na zachód miejscowością w Karkonoszach, leży na wysokości 620 - 1250 m nad poziomem morza. Harrachov także w lecie oferuje swe gościnne progi na tych wszystkich turystów, którzy zdecydowali się spędzić urlop w górach rekreacyjnie i aktywnie. Czechy.
 

Skicentrum *** (Harrachov)

Hotel Skicentrum *** jest położony w centrum Harrachova przy kompleksie narciarskim i wyciągu krzesełkowym, to jest doskonały hotel dla gości uprawiających wszelkie sporty, a zwłaszcza dyscypliny zimowe. Hotel znajduje się w blisko skoczni narciarskich, w pobliżu wyciągu krzesełkowego na Čertovu horu. Do dyspozycji jest hotelowa restauracja, lobby bar, kącik zabaw dla dzieci, fitness, tenis stołowy, stół bilardowy, automaty do gry, wellness, szkółka narciarska i wypożyczalnia nart.

Harrachov jest znanym ośrodkiem narciarskim w Karkonoszach. Znamym ze skoków narciarskich i doskonałych warunków dla narciarstwa zjazdowego. Miasto jest znane z tradycji szklarskiej i sportowej, położone w malowniczej dolinie rzeczki Mumlavy. Harrachov jest najbardziej wysuniętą na zachód miejscowością w Karkonoszach, leży na wysokości 620 - 1250 m nad poziomem morza. Harrachov także w lecie oferuje swe gościnne progi na tych wszystkich turystów, którzy zdecydowali się spędzić urlop w górach rekreacyjnie i aktywnie. Czechy.

 

» Harrachov - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej