Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

AquaCity Seasons

W Hotelu AquaCity Seasons *** w Popradzie można spodziewać się komfortu i jakości. Wszystkie obiekty i udogodnienia są w samym centrum jednego z najbardziej ekologicznych ośrodków świata. Nagrodzony hotel z kompleksu AquaCity, Seasons Hotel, swoją wewnętrzną stylistyką odzwierciedla cztery pory roku. Pokoje w delikatnych pastelach przywołują na myśl wiosnę, lato, jesień i zimę, jednocześnie oferując najwyższe standardy jakości i komfortu.Pokoje dwuosobowe i pomieszczenia dla rodzin są dogodnie rozmieszczone w samym sercu ośrodka, w odległości dwóch minut spacerem od restauracji, Vital World Spa oraz krytych i odkrytych basenów z wodą geotermalną.Doskonały dla rodzin oraz osób zwracających uwagę na cenę. Za cenę trzygwiazdkowego hotelu można cieszyć się czterogwiazdkowymi usługami i udogodnieniami. Dla osób kwaterujących się z rodzinami lub przyjaciółmi są dostępne większe pokoje i apartamenty.Pokoje dwuosobowe w hotelu Seasons zapewniają wygodę i jakość w samym centrum kompleksu AquaCity.Przestronne łazienkiPokoje są przestronne i wygodne, a nowoczesne, wbudowane łazienki są zasilane naturalnie ogrzewaną wodą. Można więc zażywać długich kąpieli w wannie lub pod prysznicem bez negatywnego wpływu na środowisko.Rodziny i grupyDla rodzin i większych grup jest możliwość połączenia dwóch pokoi drzwiami między nimi. Można także wybrać jeden z naszych luksusowych apartamentów na najwyższym piętrze hotelu. Zapewniają one prywatność i przestrzeń. Są tam oddzielne miejsca wypoczynku, duże łazienki i przyjemne sypialnie.
 

AquaCity Seasons *** (Poprad)

W Hotelu AquaCity Seasons *** w Popradzie można spodziewać się komfortu i jakości. Wszystkie obiekty i udogodnienia są w samym centrum jednego z najbardziej ekologicznych ośrodków świata. Nagrodzony hotel z kompleksu AquaCity, Seasons Hotel, swoją wewnętrzną stylistyką odzwierciedla cztery pory roku. Pokoje w delikatnych pastelach przywołują na myśl wiosnę, lato, jesień i zimę, jednocześnie oferując najwyższe standardy jakości i komfortu.

Pokoje dwuosobowe i pomieszczenia dla rodzin są dogodnie rozmieszczone w samym sercu ośrodka, w odległości dwóch minut spacerem od restauracji, Vital World Spa oraz krytych i odkrytych basenów z wodą geotermalną.

Doskonały dla rodzin oraz osób zwracających uwagę na cenę. Za cenę trzygwiazdkowego hotelu można cieszyć się czterogwiazdkowymi usługami i udogodnieniami. Dla osób kwaterujących się z rodzinami lub przyjaciółmi są dostępne większe pokoje i apartamenty.

Pokoje dwuosobowe w hotelu Seasons zapewniają wygodę i jakość w samym centrum kompleksu AquaCity.

Przestronne łazienki
Pokoje są przestronne i wygodne, a nowoczesne, wbudowane łazienki są zasilane naturalnie ogrzewaną wodą. Można więc zażywać długich kąpieli w wannie lub pod prysznicem bez negatywnego wpływu na środowisko.

Rodziny i grupy
Dla rodzin i większych grup jest możliwość połączenia dwóch pokoi drzwiami między nimi. Można także wybrać jeden z naszych luksusowych apartamentów na najwyższym piętrze hotelu. Zapewniają one prywatność i przestrzeń. Są tam oddzielne miejsca wypoczynku, duże łazienki i przyjemne sypialnie.

 

» Poprad - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej