Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

AquaCity Mountain View

Hotel Mountain View **** w kompleksie AquaCity, jako część najbardziej ekologicznego ośrodka świata, oferuje czterogwiazdkowy standard usług i jakości oraz potwierdzoną dbałość o środowisko. Udogodnienia - Czego można się spodziewać po jednym z najlepszych hoteli w Tatrach Wysokich ? Goście w Mountain View mogą cieszyć się najlepszymi udogodnieniami i wyposażeniem - włącznie z telewizorami LCD, darmowym Internetem bezprzewodowym, bogato wyposażonymi łazienkami i miękkimi, bawełnianymi szlafrokami, w pełni wyposażonym mini-barkiem, 24-godzinną obsługą hotelową i telewizją satelitarną. Wyżywienie - W cenę zakwaterowania są wliczone dwa posiłki dziennie. Śniadanie i obiad można zjeść we wspaniałej restauracji Tatry Wysokie w części bufetowej lub - za drobną dopłatą -w części restauracyjnej, gdzie z menu można wybierać posiłki z kuchni światowej i lokalnej, przygotowywane przez wyszkolonych kucharzy. Luksus w przystępnej cenie - Dlaczego możemy oferować tyle usług w tak niskich cenach ? Ponieważ hotel Mountain View jest ogrzewany dzięki naturalnej energii, a poczynione oszczędności są zwracane gościom w formie niższych cen pokoi i wyższych standardów usług. W rezultacie można cieszyć się rzadkim połączeniem luksusu, niskiej ceny i ekologii.Pokoje dwuosobowe w czterogwiazdkowym Hotelu Seasons oferują wygodę i jakość w samym centrum kompleksu AquaCity.Współczesna stylistykaStylistyka każdej z sypialni czterogwiazdkowego hotelu Mountain View jest utrzymana w delikatnych, łagodnych pastelowych kolorach, kontrastujących z przyciągającym wzrok drewnianym wykończeniem paneli ściennych i mebli.Przestronne łazienkiPokoje są przestronne i wygodne, a nowoczesne wbudowane łazienki są zasilane naturalnie ogrzewaną wodą. Można więc zażywać długich kąpieli w wannie lub pod prysznicem bez negatywnego wpływu na środowisko.Rodziny i grupyDla rodzin i większych grup jest możliwość połączenia dwóch pokoi drzwiami między nimi. Można także wybrać jeden z naszych luksusowych apartamentów na najwyższym piętrze hotelu. Zapewniają one prywatność i przestrzeń. Są tam oddzielne miejsca wypoczynku, duże łazienki i przyjemne sypialnie.

AquaCity Mountain View **** (Poprad)

Hotel Mountain View **** w kompleksie AquaCity, jako część najbardziej ekologicznego ośrodka świata, oferuje czterogwiazdkowy standard usług i jakości oraz potwierdzoną dbałość o środowisko. Udogodnienia - Czego można się spodziewać po jednym z najlepszych hoteli w Tatrach Wysokich ? Goście w Mountain View mogą cieszyć się najlepszymi udogodnieniami i wyposażeniem - włącznie z telewizorami LCD, darmowym Internetem bezprzewodowym, bogato wyposażonymi łazienkami i miękkimi, bawełnianymi szlafrokami, w pełni wyposażonym mini-barkiem, 24-godzinną obsługą hotelową i telewizją satelitarną. Wyżywienie - W cenę zakwaterowania są wliczone dwa posiłki dziennie. Śniadanie i obiad można zjeść we wspaniałej restauracji Tatry Wysokie w części bufetowej lub - za drobną dopłatą -w części restauracyjnej, gdzie z menu można wybierać posiłki z kuchni światowej i lokalnej, przygotowywane przez wyszkolonych kucharzy. Luksus w przystępnej cenie - Dlaczego możemy oferować tyle usług w tak niskich cenach ? Ponieważ hotel Mountain View jest ogrzewany dzięki naturalnej energii, a poczynione oszczędności są zwracane gościom w formie niższych cen pokoi i wyższych standardów usług. W rezultacie można cieszyć się rzadkim połączeniem luksusu, niskiej ceny i ekologii.

Pokoje dwuosobowe w czterogwiazdkowym Hotelu Seasons oferują wygodę i jakość w samym centrum kompleksu AquaCity.

Współczesna stylistyka
Stylistyka każdej z sypialni czterogwiazdkowego hotelu Mountain View jest utrzymana w delikatnych, łagodnych pastelowych kolorach, kontrastujących z przyciągającym wzrok drewnianym wykończeniem paneli ściennych i mebli.

Przestronne łazienki
Pokoje są przestronne i wygodne, a nowoczesne wbudowane łazienki są zasilane naturalnie ogrzewaną wodą. Można więc zażywać długich kąpieli w wannie lub pod prysznicem bez negatywnego wpływu na środowisko.

Rodziny i grupy
Dla rodzin i większych grup jest możliwość połączenia dwóch pokoi drzwiami między nimi. Można także wybrać jeden z naszych luksusowych apartamentów na najwyższym piętrze hotelu. Zapewniają one prywatność i przestrzeń. Są tam oddzielne miejsca wypoczynku, duże łazienki i przyjemne sypialnie.

» Poprad - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej