wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Chateau Hotel Zbiroh

Hotel Chateau Zbiroh w Zbiroh jest to pięciogwiazdkowy hotel dla gości o najwyższych wymaganiach. W Hotelu Zbiroh zbudowanym na wzgórzu i na skałach dla gości przygotowano komfortowe pokoje. Pokoje standardowo wyposażone są w telewizor i telefon, są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz suszarkę do włosów. W hotelu znajduje się miejsce do zabaw i swawoli oraz dla relaksu. W budynku hotelowym, na dziedzińcu i wokół znajdują się restauracja, bar, piwiarnia i winiarnia oraz centrum wellness. Oferta wellness obejmuje np. saunę, solarium, łaźnię parową i basen whirlpool. Hotel oferuje pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz usługi pralnicze. Recepcja czynna 24h. Pokoje wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu (WLAN).
Na życzenie istnieje możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dziecka.Oczywiście hotel oferuje także pokoje dla niepalących.Zwierzęta domowe są dozwolone.

Chateau Hotel Zbiroh ***** (Praga-ZBIROH)

Hotel Chateau Zbiroh w Zbiroh jest to pięciogwiazdkowy hotel dla gości o najwyższych wymaganiach. W Hotelu Zbiroh zbudowanym na wzgórzu i na skałach dla gości przygotowano komfortowe pokoje. Pokoje standardowo wyposażone są w telewizor i telefon, są klimatyzowane i wyposażone w minibar oraz suszarkę do włosów. W hotelu znajduje się miejsce do zabaw i swawoli oraz dla relaksu. W budynku hotelowym, na dziedzińcu i wokół znajdują się restauracja, bar, piwiarnia i winiarnia oraz centrum wellness. Oferta wellness obejmuje np. saunę, solarium, łaźnię parową i basen whirlpool. Hotel oferuje pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz usługi pralnicze. Recepcja czynna 24h.
Pokoje wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu (WLAN).

Na życzenie istnieje możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dziecka.
Oczywiście hotel oferuje także pokoje dla niepalących.

Zwierzęta domowe są dozwolone.

» Praga-ZBIROH - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej