wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Balneo Hotel Zsori Thermal i Wellness

Hotel Balneo Zsori Thermal i Wellness **** to nowo wybudowany 4* hotel w  Mezőkövesd, na Węgrzech. Zsóryfürdő czyli w \

Balneo Hotel Zsori Thermal i Wellness **** (Mezokovesd)

Hotel Balneo Zsori Thermal i Wellness **** to nowo wybudowany 4* hotel w Mezőkövesd, na Węgrzech. Zsóryfürdő czyli w "Żorach Zdrój", elegancki nowoczesny hotel z basenami zewnetrznymi i wewnętrznymi, z atrakcjami i z wodą termalną leczniczą Zsory. Naprzeciwko hotelu znajduje się kąpielisko miejskie termalne Zsóry z 12 basenami. Położenie Mezokovesd umożliwia wyprawy do okolicznych miejscowości, wycieczki bogate w wartości kulturalne i krajobrazowe, do Budapesztu, Egeru, Egerszalók, Miszkolca, Tokaju czy Hajduszoboszlo. Prosty i szybki dojazd z każdej strony: Budapest 127 km, Kraków 415, Koszyce 155 km, Eger 25 km, Jezioro Cisańskie (Tisza-tó) 25 km, Park Narodowy Gór Bukowych (Bükki Nemzeti Park) 20 km, Hortobágy 71 km i jeszcze kilka kilometrów do Hajduszoboszló. Pobyt w Balneo Hotelu Zsori w Mezőkövesd umożliwi przeżycie pełnego wypoczynku, uzupełnieni energię i regenerację organizmu. Hotel Balneo Zsori oferuje zeroki zakres usług dla wszystkich generacji. Kompleksowe usługi spa i wellness w Thermal & Wellness Hotel Balneo Zsori zostały również zawarte w nazwie hotelu. Goście mają do dyspozycji kilka basenów, kompleks saun, grotę solną i lodową, codzienną wodną gimnastykę poranną i fitness. Każdy pokój i pomieszczenie są klimatyzowane, parking w podwórku hotelowym, własna pralnia, park z drzewami iglastymi, basen na wolnym powietrzu, tarasy i miejsca wypoczynkowe. Na tarasie dachu miejsce do opalania. W hallu WIFI i kącik internetowy, sklepik z pamiątkami. Beauty Farm, pielęgnacja urody, fryzjer i kosmetyczka.

Hotel Balneo Zsory w Mezokoves Węgry to - terapia zpobiegawcza i rehabilitacja z kąpielami,
Hotel Thermal - to relaksacja w wodach termalnych i uwalnianie od obciążenia
Hotel Wellness - to zabiegi rekreacyjne, odświeżające masaże, maseczki, aromatyzowane kąpiele. Wczasy, wakacje, odpoczynek i odprężenie o każdej porze roku oraz oferta konferencji, imprezy, pokazów, treningów i imprez w Hotelu Balneo Zsori Thermal i Wellness w Mezokovesd.

Witalność to zdrowie to marzenie każdego człowieka. To marzenie spełnia się podczas odpoczynku, przyjemnego spędzania czasu w naszych hotelach. Na naszą witalność wpływa zdrowie naszego ciała i ducha, tą harmonię wzmacniają i poprawiają uczucie młodości hotelowe programy oraz specjalny dobór wykwintnych potraw. Filozofią hotelu jest dążenie do pełni wypoczynku, harmonii ciała i ducha, a do tego przyczyniają się  programy i kompleksowość usług.

» Mezokovesd - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej