Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Komodor

Hotel Komodor *** to trzygwiazdkowy zabytkowy hotel w Dubrowniku o bardzo dobrym standardzie,z własnym basenem i plażą w pobliżu. Tutaj można poczuć  czar i elegancję dawnego kurortu, jego nastrój i kameralną atmosferę. Hotel Komodor jest jednym z najstarszych hoteli na półwyspie Lapad, a jednocześnie typowym przykładem wspaniałej śródziemnomorskiej architektury. Został zbudowany z kamienia. Posiada restauracje, aperitiv bar, ogródek i basen. Malowniczo położony u stóp góry Petka, w spokojnej okolicy i blisko plaży. Plaża kamienisto-żwirowa z częścią utwardzoną. W trzypiętrowym hotelu z windą, znajdują się przyjemnie urządzone 63 pokoje z balkonem, łazienką, klimatyzacją, TV SAT i suszarką do włosów oraz zapewniona jest obsługa przyjaznego i pomocnego personelu. Doskonałe warunki do uprawiania wszelkich sportów, zaczynając od szerokiej gamy sportów wodnych (pływanie, kajakarstwo, nurkowanie, żeglarstwo), dalej od lotów widokowych oraz tenisa, blisko znajdują się korty tenisowe, fitness centrum. Dla osób szukających dodatkowej rozrywki na deptaku i w okolicy znajdą się programy muzyczne, dyskoteka i klub nocny. Niezbyt daleko od hotelu jest sklep spożywczy i supermarket. Blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego kursują co 15 minut autobusy do zabytkowego Dubrownika, podróż trwa około 10 minut. Hotel Komodor posiada kilka certyfikatów ISO.

Komodor *** (Dubrownik)

Hotel Komodor *** to trzygwiazdkowy zabytkowy hotel w Dubrowniku o bardzo dobrym standardzie,z własnym basenem i plażą w pobliżu. Tutaj można poczuć czar i elegancję dawnego kurortu, jego nastrój i kameralną atmosferę. Hotel Komodor jest jednym z najstarszych hoteli na półwyspie Lapad, a jednocześnie typowym przykładem wspaniałej śródziemnomorskiej architektury. Został zbudowany z kamienia. Posiada restauracje, aperitiv bar, ogródek i basen. Malowniczo położony u stóp góry Petka, w spokojnej okolicy i blisko plaży. Plaża kamienisto-żwirowa z częścią utwardzoną. W trzypiętrowym hotelu z windą, znajdują się przyjemnie urządzone 63 pokoje z balkonem, łazienką, klimatyzacją, TV SAT i suszarką do włosów oraz zapewniona jest obsługa przyjaznego i pomocnego personelu. Doskonałe warunki do uprawiania wszelkich sportów, zaczynając od szerokiej gamy sportów wodnych (pływanie, kajakarstwo, nurkowanie, żeglarstwo), dalej od lotów widokowych oraz tenisa, blisko znajdują się korty tenisowe, fitness centrum. Dla osób szukających dodatkowej rozrywki na deptaku i w okolicy znajdą się programy muzyczne, dyskoteka i klub nocny. Niezbyt daleko od hotelu jest sklep spożywczy i supermarket. Blisko hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego kursują co 15 minut autobusy do zabytkowego Dubrownika, podróż trwa około 10 minut. Hotel Komodor posiada kilka certyfikatów ISO.

» Dubrownik - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej