Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Zamek Ryn

HOTEL ZAMEK RYN - MAZURSKIE CENTRUM KONGRESOWO-WYPOCZYNKOWEJest wiele wspaniałych hoteli. Jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak niepowtarzalną atmosferę, jaką można znaleźć w Hotelu ZAMEK RYN****. Zgodnie z wielowiekową tradycją w Hotelu ZAMEK RYN **** zachowane są cztery skrzydła:Komturskie Rycerskie Myśliwskie WięzienneDo Państwa dyspozycji hotel posiada 143 1- i 2- osobowe pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie, nawiązujące wystrojem do architektury zamku. Oferując niepowtarzalny klimat zapewniamy Państwu także swobodny dostęp do nowoczesnych mediów (Internet, TV, telefon). W każdym pokoju, w którym zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, znajduje się minibar. Stylowe łazienki o funkcjonalnych, estetycznych wnętrzach wyposażone są w kabiny prysznicowe lub wanny oraz suszarki do włosów.Możliwości konferencyjne i bankietowe Hotelu Zamek Ryn znacznie przekraczają ilość miejsc noclegowych znajdujących się w samym zamku, dlatego też zdecydowaliśmy się na adaptację kolejnego, zabytkowego budynku w Rynie. \

Zamek Ryn **** (Ryn)

HOTEL ZAMEK RYN - MAZURSKIE CENTRUM KONGRESOWO-WYPOCZYNKOWE
Jest wiele wspaniałych hoteli. Jednak tylko nieliczne z nich mogą zaoferować tak niepowtarzalną atmosferę, jaką można znaleźć w Hotelu ZAMEK RYN****. Zgodnie z wielowiekową tradycją w Hotelu ZAMEK RYN **** zachowane są cztery skrzydła:
Komturskie
Rycerskie
Myśliwskie
Więzienne
Do Państwa dyspozycji hotel posiada 143 1- i 2- osobowe pokoje oraz apartamenty o wysokim standardzie, nawiązujące wystrojem do architektury zamku. Oferując niepowtarzalny klimat zapewniamy Państwu także swobodny dostęp do nowoczesnych mediów (Internet, TV, telefon). W każdym pokoju, w którym zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, znajduje się minibar. Stylowe łazienki o funkcjonalnych, estetycznych wnętrzach wyposażone są w kabiny prysznicowe lub wanny oraz suszarki do włosów.
Możliwości konferencyjne i bankietowe Hotelu Zamek Ryn znacznie przekraczają ilość miejsc noclegowych znajdujących się w samym zamku, dlatego też zdecydowaliśmy się na adaptację kolejnego, zabytkowego budynku w Rynie. "Podzamcze" od początku swojego istnienia służyło turystom - do II wojny światowej w tym miejscu mieścił się hotel z restauracją, a po jej zakończeniu przez wiele lat restauracja o tej samej nazwie.
Klasycystyczna kamienica z przełomu XIX i XX wieku, usytuowana na wprost wjazdu do Zamku, będzie posiadała 21 pokoi, wyposażonych zgodnie z wymogami stawianymi hotelom 4-gwiazdkowym. Znajdzie się tu 15 pokoi 2-osobowych, 3 pokoje 1-osobowe oraz 3 apartamenty.Goście będą mogli korzystać z dodatkowych pokoi w nowej części hotelu już od czerwca.

» Ryn - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej