Chorwacja,Węgry,wyścigi Formuły 1,wczasy i wycieczki,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,wypoczynkowe,rehabilitacyjne,podróże,Traper

Waterside Resort

Waterside Resort to nowa twarz d. Ośrodka Posejdon znajdującego się w zachodniej części miejscowości Darłówko. Polska. Od plaży oddziela go kilkadziesiąt metrów wydmowego lasu, co już wystarcza, żeby wypoczywający w Posejdonie Goście słyszeli szum morza. Ośrodek składa się z dwóch dwupiętrowych budynków sypialnych, Do dyspozycji Gości jest 31 pokoi ze 100 miejscami noclegowymi. Nowe  pokoje zaprojektowane w nadmorskim klimacie są funkcjonalne i  kompleksowo wyposażone w TV LCD z możliwością podłączenia laptopa, dostępna jest sieć bezprzewodowa, elektryczny sejf, mieszczący laptop 21 cali, lodówka pokojowa, sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce), łóżka hotelowe z szafkami nocnymi i oświetleniem, wygodny fotel z możliwością rozłożenia do dostawki, biurko z lustrem do pracy, suszarka na drobne pranie, ogrzewanie w pokoju i w łazience. Łazienka  wyposażona w prysznic z niskim brodzikiem, suszarkę do włosów,  podświetlane lustro, ręczniki. Każdy pokój ma wyjście na balkon, gdzie  znajduje się krzesło i stolik. Na terenie obiektu znajduje się ogrodzone miejsce parkingowe, sala konferencyjna  przygotowana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, pokazów dla 80 osób. Jadłodania oferuje urozmaicone dania kuchni polskiej oraz  oryginalne dania kuchni regionalnej oparte na produktach z regionalnych  gospodarstw wiejskich i ziołach. W ramach pobytu w zależności od wybranych świadczeń goście mają do wyboru bogatą ofertę gastronomicą aż do pełnego wyżywienia. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowy lunch, kawa/herbata do wyboru, obiadokolacja – to dwudaniowy obiad urozmaicony o bufet sałatkowy i bufet kawowy z owocami i ciastami. Dodatkowymi atutami są sala rekreacyjna z bilardem, ping pongiem, piłkarzykami, sala zabaw dla najmłodszych z suchym basenem z kulkami, ścianą wspinaczkową, kinem domowym i kolorowymi zabawkami, plac zabaw z piaskownicą, trampoliną ogrodową, wydzielone miejsce na ognisko i grilla oraz Tawerna Posejdon, gdzie specjalnością są serwowane na ciepło ryby wędzone, jak również smażone w chrupiącym cieście. Dla chętnych aktywnego wypoczynku jest wypożyczalnia sprzętu sportowego rowery, kijki  do Nordic Walking. W osobnym budynku mieszczą się recepcja, stołówka, sala dyskotekowa i taneczna, bilard, gry zręcznościowe. Apartamenty rodzinne i pokoje klasy hotelowej blisko plaży, jedynie 100 m. Unikalne położenie to również położenie w zacisznej części Darłówka Zachodniego, w parku wydmowym, w otoczeniu zieleni. 400 m od centrum,czyli niedaleko do wszystkich atrakcji miejscowości, liczne smażalnie, sklepy, butiki z pamiątkami, bogata oferta dla  najmłodszych (park rozrywki, wesołe miasteczko, aqupark) - wszystko w  zasięgu ręki. Przystanek autobusowy znaduje się przy obiekcie. Urlop nad morzem, wczasy dla seniorów, wakacje z dzieckiem, wypoczynek z rodziną, spotkanie biznesowe, szkolenie, przyjęcie okolicznościowe, spotkanie integracyjne… to wszystko w Waterside Resort d. Posejdonie w Darłówku.

Waterside Resort *** (Darłówko)

Waterside Resort to nowa twarz d. Ośrodka Posejdon znajdującego się w zachodniej części miejscowości Darłówko. Polska. Od plaży oddziela go kilkadziesiąt metrów wydmowego lasu, co już wystarcza, żeby wypoczywający w Posejdonie Goście słyszeli szum morza. Ośrodek składa się z dwóch dwupiętrowych budynków sypialnych, Do dyspozycji Gości jest 31 pokoi ze 100 miejscami noclegowymi. Nowe pokoje zaprojektowane w nadmorskim klimacie są funkcjonalne i kompleksowo wyposażone w TV LCD z możliwością podłączenia laptopa, dostępna jest sieć bezprzewodowa, elektryczny sejf, mieszczący laptop 21 cali, lodówka pokojowa, sprzęt plażowy (parawan, leżaki, koce), łóżka hotelowe z szafkami nocnymi i oświetleniem, wygodny fotel z możliwością rozłożenia do dostawki, biurko z lustrem do pracy, suszarka na drobne pranie, ogrzewanie w pokoju i w łazience. Łazienka wyposażona w prysznic z niskim brodzikiem, suszarkę do włosów, podświetlane lustro, ręczniki. Każdy pokój ma wyjście na balkon, gdzie znajduje się krzesło i stolik. Na terenie obiektu znajduje się ogrodzone miejsce parkingowe, sala konferencyjna  przygotowana do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, pokazów dla 80 osób. Jadłodania oferuje urozmaicone dania kuchni polskiej oraz oryginalne dania kuchni regionalnej oparte na produktach z regionalnych gospodarstw wiejskich i ziołach. W ramach pobytu w zależności od wybranych świadczeń goście mają do wyboru bogatą ofertę gastronomicą aż do pełnego wyżywienia. Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, dwudaniowy lunch, kawa/herbata do wyboru, obiadokolacja – to dwudaniowy obiad urozmaicony o bufet sałatkowy i bufet kawowy z owocami i ciastami. Dodatkowymi atutami są sala rekreacyjna z bilardem, ping pongiem, piłkarzykami, sala zabaw dla najmłodszych z suchym basenem z kulkami, ścianą wspinaczkową, kinem domowym i kolorowymi zabawkami, plac zabaw z piaskownicą, trampoliną ogrodową, wydzielone miejsce na ognisko i grilla oraz Tawerna Posejdon, gdzie specjalnością są serwowane na ciepło ryby wędzone, jak również smażone w chrupiącym cieście. Dla chętnych aktywnego wypoczynku jest wypożyczalnia sprzętu sportowego rowery, kijki do Nordic Walking. W osobnym budynku mieszczą się recepcja, stołówka, sala dyskotekowa i taneczna, bilard, gry zręcznościowe. Apartamenty rodzinne i pokoje klasy hotelowej blisko plaży, jedynie 100 m. Unikalne położenie to również położenie w zacisznej części Darłówka Zachodniego, w parku wydmowym, w otoczeniu zieleni. 400 m od centrum,czyli niedaleko do wszystkich atrakcji miejscowości, liczne smażalnie, sklepy, butiki z pamiątkami, bogata oferta dla najmłodszych (park rozrywki, wesołe miasteczko, aqupark) - wszystko w zasięgu ręki. Przystanek autobusowy znaduje się przy obiekcie.

Urlop nad morzem, wczasy dla seniorów, wakacje z dzieckiem, wypoczynek z rodziną, spotkanie biznesowe, szkolenie, przyjęcie okolicznościowe, spotkanie integracyjne… to wszystko w Waterside Resort d. Posejdonie w Darłówku.

» Darłówko - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej