wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,Traper

Medena

Hotel Medena *** jest położony w Seget Donji blisko Trogiru, w Chorwacji. Kompleks Hotelowy Medena jest oddalony 2 km od Trogiru. Budynki hotelowe znajdują się na zalesionym terenie położonym bezpośrednio nad morzem. W całorocznym Hotelu Medena dostępne są dwa rodzaje zakwaterowania w pokoju superior z klimatyzacją o kategorii 4 gwiazdkowej o podwyższonym standardzie z widokiem na morze z balkonem lub bez i tańsze pokoje standard. Podczas pobytu w Hotelu Medena można skorzystać z wielu atrakcji i możliwości. Na terenie Hotelu Medena *** znajduje się pizzeria, bar z tarasem  muzycznym z żywą muzyką, Konoba na plaży, Disco, restauracja,  fitness, korty tenisowe, boiska sportowe i  własna plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

Medena *** (Trogir)

Hotel Medena *** jest położony w Seget Donji blisko Trogiru, w Chorwacji. Kompleks Hotelowy Medena jest oddalony 2 km od Trogiru. Budynki hotelowe znajdują się na zalesionym terenie położonym bezpośrednio nad morzem. W całorocznym Hotelu Medena dostępne są dwa rodzaje zakwaterowania w pokoju superior z klimatyzacją o kategorii 4 gwiazdkowej o podwyższonym standardzie z widokiem na morze z balkonem lub bez i tańsze pokoje standard. Podczas pobytu w Hotelu Medena można skorzystać z wielu atrakcji i możliwości. Na terenie Hotelu Medena *** znajduje się pizzeria, bar z tarasem muzycznym z żywą muzyką, Konoba na plaży, Disco, restauracja, fitness, korty tenisowe, boiska sportowe i własna plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego.

» Trogir - dowiedz się więcej    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej