wczasy i wycieczki,rehabilitacyjne,sanatoria,pakiety,podróże,imprezy turystyczne dla turystów indywidualnych i grupowe,dla emerytów i rencistów,wlkp,Traper

Tropikalna Wyspa

Tropikalna Wyspa

Sylwester, Tropical Island, Niemcy, Tropikalna Wyspa

Niezapomniana zabawa pod palmami
Zapraszamy do powitania Nowego Roku w niezwykłym otoczeniu. Podczas gdy na zewnątrz pogoda nie rozpieszcza, tu można bawić się podczas wieczoru sylwestrowego pod palmami przy przyjemnych 26° C.

Szampańska zabawa pod palmami powitajcie Nowy Rok w niepowtarzalnej 
scenerii. Gdy na dworze zimno i niepogoda,  u nas czeka na was zabawa sylwestrowa w temperaturze 26 stopni, pod palmami na  plaży morza południowego.
Spędźcie sylwestrową noc w tropikalnej atmosferze Tropical Islands. znajdziecie tu palmy, plażę i prawdziwy las Tropikalny. 
Oprócz najwyższej w Niemczech wieżowej  zjeżdżalni wodnej czy atrakcji dla 
najmłodszych w klubie dla dzieci, czekają na  was specjalności międzynarodowej kuchni  i bogaty program rozrywkowy – brazylijskie  tańce i animacja imprezy nad morzem  południowym, party na plaży u brzegów laguny bali i pokaz sztucznych ogni w Strefie Saun. 
Po północy nastąpi punkt kulminacyjny wieczoru: sylwestrowe fajerwerki pod kopułą 
największej samonośnej hali świata

Bilety:

SPECJALNA OFERTA SYLWESTROWA SHOW&DINE

Obejmuje następujące usługi: wstęp do Tropical Islands 31. grudnia, wszystkie obszary niewymagające dodatkowej opłaty, show wieczorne "Magia zmysłów" i ekskluzywne menu podczas show.

Cena: 699 PLN

Kupuję    Rekomendacje

Wielkopolskiej Izby Turystycznej, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej